Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Xtream Półmaraton Stobrawski

Wyniki - 6 czerwca 2021, Dąbrówka Łubniańska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1162POLŚwierczek Mateusz1985Brzeg01:32:0201:32:0000:04:21-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2128POLKargól Rafał1980Fantastic 4, Tarnowskie Góry01:32:4501:32:4400:04:23-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3119POLGrund Marek1989Mafia Team Lubliniec, Strzebiń01:37:0701:37:0600:04:36-3
#4 4141POLMazurek Roman1978Spartanie Dzieciom, Murów01:38:2801:38:2600:04:40-4
#5 5169POLWłosek Radosław1978Amatorsko, Oldrzyszowice01:38:3201:38:2800:04:40-5
#6 6161POLŚmigiel Łukasz1982Sprinter Prądy, Prądy01:39:1001:39:0700:04:42-6
#7 7111POLChamala Krzysztof1983Weegree, Luboszyce01:39:5501:39:5300:04:44-7
#8 8123UKRHordey Yaroslav1974Sprinter Prądy, Winów01:45:2601:45:2300:04:59-8
#9 9147POLPikos Patryk1987Polska Nowa Wieś01:47:4301:47:3900:05:06-9
#10 10110POLBuhl Marcin1983Chrząstowice01:47:4701:47:4400:05:06-10
#11 11124POLHulkiewicz Marek1971Cykloopole, Opole01:48:3301:48:2700:05:08-11
#12 12174POLPiechowiak Mateusz1989Opole01:49:0301:49:0100:05:10-12
#13 13159POLSzostek Rafał1999Częstochowa01:50:1401:50:0500:05:13-13
#14 14168POLWłodarczyk Paweł1977KB Odra Opole, Opole01:50:1401:49:5800:05:13-14
#15 15150POLRozwadowski Tomasz1971Brzeg01:50:3301:50:2900:05:14-15
#16 16140POLMatuszek Krzysztof1986Opole01:54:2301:54:1300:05:25-16
#17 17136POLMajda Boguslaw1968Zwariowany Bodzio, Nysa01:54:5501:54:4200:05:26-17
#18 18132POLKrawczuk Mateusz1986Opole01:55:5301:55:4600:05:29-18
#19 19158POLSzambelan Paweł1972ANTONTEAM, Opole01:57:0701:56:5700:05:33-19
#20 20163POLŚwiętek Jacek1976Opole01:59:5901:59:5400:05:41-20
#21 21106POLBanaszak Mateusz1987AP Szczyt, Borek02:05:4502:05:2500:05:57-21
#22 22138POLMałkowski Bogdan1968Spartanie Dzieciom, Murów02:06:1602:06:1100:05:59-22
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23103POLRzeczycka Małgorzata1978Opole02:06:2502:06:0200:05:591-
#24 24104POLAnonim#246540 Zawodnik1972Opole02:06:2502:06:0300:05:59-23
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25144POLMilińska Lilianna1981Niemodlin Biega, Niemodlin02:07:0302:06:5900:06:012-
#26 26145POLNatoński Piotr1979Opole02:07:0602:06:5700:06:01-24
#27 27142POLMielczarek Grzegorz1967Opole02:07:3002:07:2500:06:02-25
#28 28154POLSokołowski Marcin1984Opole02:07:3502:07:2500:06:02-26
#29 29148POLPisula Radek1983Amatorsko, Łubniany02:09:0602:08:5100:06:07-27
#30 30166POLWesołowski Maciej1970Wrocław02:09:2302:09:0800:06:07-28
#31 31109POLBreguła Krzysztof1973Kluczbork02:09:3302:09:2400:06:08-29
#32 32122POLHetmańczyk Ireneusz1969Fast Foot Opole, Kolanowice02:09:4002:09:2200:06:08-30
#33 33121POLHałajko Jarek1982Wieczorne Bieganie w Opolu, Opole02:09:4702:09:3300:06:09-31
#34 34108POLBialik Jędrzej1984Nysa02:10:4902:10:2400:06:12-32
#35 35126POLJaros Mirek1978Zimnice Małe02:11:0402:10:5700:06:12-33
#36 36151POLRybak Wojciech1970GreenBack, Suchy Bór02:11:1802:10:5300:06:13-34
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37133POLKrzyzowska Aleksandra1984Dobrzeń Wielki02:12:3902:12:2600:06:173-
#38 38157POLSzajca Katarzyna1976Dobrzeń Wielki02:12:4202:12:2900:06:174-
#39 39149POLRenkiel Tomasz1975Gliwice02:12:5802:12:4400:06:18-35
#40 40101POLZapotoczny Wojciech1987Dąbrówka Łubniańska02:13:2402:12:5100:06:19-36
#41 41129POLKępiński Henryk1953KB Spartakus Bełchatów, Bełchatów02:14:3402:14:2500:06:22-37
#42 42116POLGnot Katarzyna1974Spartanie Dzieciom, Opole02:14:3502:14:2900:06:225-
#43 43135POLŁebzuch Marzena1983ActivRunNamysłów, Namysłów02:15:0902:15:0600:06:246-
#44 44172POLAdamczyk Rafał1996KS Wojsław, Grodków02:15:5802:15:4800:06:26-38
#45 45146POLPaczos Aneta1974Paretti Team, Opole02:16:2402:16:0200:06:277-
#46 46134POLLudwig Aneta1976Eurovent Athletics, Opole02:16:2602:16:0900:06:288-
#47 47118POLGocka Monika1983Aktywna I Zdrowa, Opole02:17:4502:17:3200:06:319-
#48 48115POLGerstel Elżbieta1978Stobrawska Grupa Biegowa, Dobrzeń Wielki02:18:4402:18:2300:06:3410-
#49 49165POLWesołowska Urszula1971Wrocław02:18:4402:18:2900:06:3411-
#50 50117POLGnot Krzysztof1973Opole02:19:4802:19:3800:06:37-39
#51 51152POLSłotosz Waldemar1971Romus Team, Kędzierzyn-Koźle02:20:3502:20:2900:06:39-40
#52 5228POLJasiolek Ilona1982KB Odra Opole, Opole02:21:1002:20:5300:06:4112-
#53 53143POLMikłuszka Dorota1976KB Odra Opole, Opole02:21:1002:20:5500:06:4113-
#54 54127POLJarosz Jarosław1973AMTB, Opole02:22:2302:22:1300:06:44-41
#55 55164POLTrela Roger1971Stobrawska Grupa Biegowa, Dąbrówka Łubniańska02:23:1902:22:5200:06:47-42
#56 56153POLSokołowski Marcin1972Luboszyce02:23:3502:23:2300:06:48-43
#57 57105POLPrzybysz Stanisław1952Prudnik02:23:5202:23:4200:06:49-44
#58 58167POLWęgrzyk Roman1975ROMUS TEAM-UJAZD, Ujazd02:23:5702:23:5200:06:49-45
#59 59173POLTarasiewicz Iwona1980Kędzierzyn-Koźle02:23:5702:23:5200:06:4914-
#60 60112POLCzochara Marta1975Amatorsko, Opole02:34:2402:34:1600:07:1915-
#61 61113POLCzochara Robert1976Amatorsko, Opole02:34:3002:34:2000:07:19-46
#62 62131POLKonopińska Agnieszka1991Brzeg02:35:4002:35:3200:07:2216-
#63 63107POLBęgowski Marek1975Włochate Grubaski, Kamień Pomorski02:37:2502:37:0400:07:27-47
#64 64156POLStromczyński Maciej1968Zabrze02:39:2402:39:1000:07:33-48
#65 65139POLMaszkowski Jacek1962Polska Nowa Wieś02:44:4702:44:2800:07:48-49
#66 66130POLKlimczyński Rafał1982Tarnów Opolski02:44:5902:44:3800:07:49-50
#67 67170POLZagaja Janusz1955Wesoły Borsuk Team, Pokój02:45:4802:45:2400:07:51-51
#68 68120POLGulba Stanislaw1966Fenix Jemielnica, Jemielnica02:49:1902:01:1700:08:01-52
#69 69102POLAndruszko Kamila1993Opole02:56:4602:56:2400:08:2217-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności