Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Memoriał Bł.O. Zbigniewa Strzałkowskiego

Wyniki - 6 czerwca 2021, Zawada

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1164Skruch WojciechMM1-Joniny00:03:2600:17:52
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !263Kryca DominikMM2-TarnówTeam Kopeć00:03:3200:18:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 356Kozioł PrzemysławMM1-TarnówMLUKS Tarnów00:03:3500:18:37
#4 4167Gawron JanuszMM1-Limanowa00:03:3800:18:51
#5 533Jamioł MichałMM3-Kielce00:03:4000:19:04
#6 6118Ptak KrzysztofMM2-Tarnów#AdamCzerwińskiTeam00:03:4500:19:29
#7 7138Szumlański MarcinMM2-TarnówPodhalańskie Dziki - Gorący Potok Team00:03:4600:19:36
#8 8126Rojek JózefMM4-Ropczyceropczyckie orły00:03:4900:19:50
#9 971Malec SylwesterMM1-Nowe Rybie00:03:5000:19:55
#10 1081Molczyk PawełMM3-NiwkaMolo Team00:03:5200:20:07
#11 1175Marzec PawełMM2-BogumiłowiceKsiądz00:03:5700:20:34
#12 1283Mularz JarosławMM3-BochniaSalt Runners Bochnia00:04:0600:21:19
#13 1352Kmieć KatarzynaKK1-PerłaKlub Biegowy Perła00:04:0800:21:31
#14 14140Tracz SławomirMM3-Myślenice00:04:1000:21:41
#15 15162Będkowski GrzegorzMM3-Tarnów00:04:1100:21:45
#16 1686Nosek MateuszMM1-Zakliczyn00:04:1200:21:48
#17 17157Zamora JarosławMM2-Kielce#Runningboar00:04:1400:22:01
#18 1814Dulęba GrzegorzMM4-Koszyce wielkie00:04:1800:22:22
#19 19132Stroiuk MykhailoMM2-Krakow00:04:1900:22:28
#20 2084Niemiec MichałMM1-TarnówDecathlon Tarnów00:04:2100:22:37
#21 213Brożek RobertMM3-Zawada00:04:2200:22:40
#22 2229Grzegórzek ZbigniewMM1-Olszyny00:04:2600:23:05
#23 2317Florek MarcinMM4-PilznoMężczyźni Św. Józefa00:04:2700:23:08
#24 2468Łazarz JakubMM1-Łękawica00:04:2900:23:21
#25 2548Kąś IwonaKK3-KrakówTIK TEAM00:04:3000:23:24
#26 2653Kordiasz RadoslawMM3-KrakówSmok Wawelski00:04:3200:23:33
#27 2718Gaca DominikMM2-Dopiewiec00:04:3300:23:38
#28 28124Rogoziński ArturMM3-BinarowaUltra zabiegany00:04:3300:23:41
#29 2922Gałka RyszardMM4-BrzeskoBarca00:04:3500:23:50
#30 309Czarnecki PawełMM3-Tarnowiec00:04:3500:23:52
#31 3199Opiela PawełMM1-MORDARKALIMANOWA FORREST00:04:3700:24:00
#32 32133Sułkowski WojciechMM3-LimanowaLimanowa Biega00:04:4000:24:18
#33 33109Podlasek PawełMM3-DĘBICAPWSZ SJO Tarnów00:04:4300:24:33
#34 3485Noga RobertMM4-Zawada00:04:4600:24:45
#35 3598Opiela KatarzynaKK1-MORDARKALIMANOWA FORREST00:04:4800:24:55
#36 36141Trojanowski KrzysztofMM2-LimanowaKS Limanowa Forrest00:04:4800:24:55
#37 3780Molczyk MarekMM4-NiwkaMolo Team00:04:5000:25:08
#38 3861Królikowski PrzemysławMM3-KrakówBeFit24team00:04:5100:25:14
#39 3993Nykiel JarosławMM4-Tarnów00:04:5200:25:16
#40 40100Opiela MirosławMM3-MORDARKALIMANOWA FORREST00:04:5400:25:27
#41 4167Łabno MonikaKK3-TarnówTarnów00:04:5600:25:37
#42 42153Wojdak DamianMM2-Bielcza00:04:5600:25:41
#43 4397Ogórek MonikaKK1-Nowy Sącz00:04:5900:25:55
#44 44104Padykuła GrzegorzMM2-Dąbrówka Osuchowska00:04:5900:25:55
#45 45115Postawa FilipMM1-Tarnów00:04:5900:25:56
#46 46114Podraza AdamMM3-JodłowaWilki Jodłowa00:05:0200:26:08
#47 47144Urgacz PiotrMM2-Zakliczyn00:05:0200:26:13
#48 48161Żywiec ArkadiuszMM2-ŻabnoHunters OCR Team00:05:0500:26:24
#49 49155Woszczyna KamilMM3-Tarnów00:05:0500:26:25
#50 50166Gałka TomaszMM1-Tarnów00:05:0700:26:37
#51 5141Jodlowski JozefMM4-Brzesko00:05:0900:26:47
#52 5250Kieś DamianMM3-rzeszów00:05:1000:26:50
#53 5389Nowak TomaszMM4-Tarnów#kokoszanel#team00:05:1000:26:53
#54 5473Marecik WojciechMM3-Brzesko00:05:1100:26:55
#55 5588Nowak AnnaKK3-Tarnów#kokoszanel#team00:05:1300:27:10
#56 56108Piłat RobertMM4-BrzostekOskarja00:05:1600:27:24
#57 5791Nowak KrzysztofMM3-GromnikSpartan Training Group Tarnów00:05:1700:27:26
#58 58127Słomska BeataKK2-Jodłówka TuchowskaLKS Burzyn00:05:1800:27:32
#59 5942Kajmowicz DanielMM1-Tarnów00:05:1900:27:41
#60 60101Nidecka JustynaKK2-TarnówSTG Tarnów00:05:1900:27:41
#61 61128Słowik DanielMM2-ŻabnoGang Zakręconych Mastersów00:05:1900:27:41
#62 62154Wojtanowski RafałMM2-Tarnów00:05:2300:28:00
#63 6357Kozioł BartoszMM1-Dąbrowa Tarnowska00:05:2300:28:01
#64 6432Jamioł AnnaKK2-Kielce00:05:2400:28:03
#65 65116Postawa NataliaKK1-Tarnów00:05:2400:28:04
#66 66152Wiśniowski AdamMM1-DEBICAMARATOŃCZYK DEBICA00:05:2500:28:11
#67 6749Kępowicz KatarzynaKK1-Szynwałd00:05:2800:28:27
#68 6860Król PrzemysławMM3-ZawadaUnit3700:05:2900:28:30
#69 6990Nowak ArkadiuszMM3-Wola Rzędzińska00:05:3200:28:47
#70 7019Gaca AnnaKK2-Tarnów00:05:3200:28:48
#71 71112Podraza StanisławMM4-LubczaWilki Jodłowa00:05:3200:28:48
#72 72117Przybysławski RobertMM2-Bucze00:05:3300:28:50
#73 73148Więch KingaKK2-Skrzyszów00:05:3400:28:58
#74 74107Piękoś MonikaKK3-TarnówHunters OCR Team00:05:3500:29:01
#75 75142Tyński ArturMM2-Brzesko00:05:3700:29:12
#76 766Chełstowska BożenaKK3-Tarnów#kokoszanel#team00:05:3700:29:13
#77 7716Dzikowski JozefMM4-TymowaK B PERLA00:05:4100:29:31
#78 7825Gniecki RobertMM3-NiedomiceGang Zakręconych Mastersów00:05:4100:29:35
#79 79106Pasek TomaszMM3-Tarnobrzeg00:05:4100:29:35
#80 8054Kosiba MonikaKK3-TarnowiecHunter OCR Tarnów00:05:4200:29:41
#81 81119Rabiejewska AnnaKK1-Chmielnik k. RzeszowaIII LO Rzeszów00:05:4400:29:47
#82 8266Kwiatkowski KrzysztofMM4-Tarnów00:05:5500:30:44
#83 8347Kargul GrzegorzMM2-TarnówHunters OCR Team00:05:5800:31:01
#84 84134Sutkowski SebastianMM2-TarnówWątok Team00:06:0000:31:11
#85 8515Duraj AgnieszkaKK2-TarnówPTG. Sokół Świat Pracy00:06:0100:31:18
#86 8644Kapałka KrzysztofMM4-GromnikSTG Tarnów00:06:0300:31:29
#87 8778Miękina EdytaKK2-TarnówUnit3700:06:0400:31:32
#88 88149Wiktor WiesławMM4-StraszęcinDębickie Gepardy00:06:0400:31:35
#89 898Cyganek AgnieszkaKK3-KrakówBeFit24team00:06:0400:31:35
#90 9036Jastrzębski JarosławMM3-Kraków00:06:0700:31:49
#91 91171Rybak BartoszMM2-Preczów00:06:1000:32:03
#92 927Cielak JerzyMM4-PaszczynaGRUPA LFD00:06:1200:32:16
#93 934Buczkowski DanielMM3-Tarnów00:06:1700:32:39
#94 94151Wiśniewski WojciechMM3-Zbylitowska Góra00:06:2200:33:04
#95 95123Rogozińska MałgorzataKK3-BinarowaUltra zabiegana00:06:2400:33:15
#96 96122Rabiejewski ZbigniewMM3-Chmielnik k. Rzeszowa00:06:2900:33:43
#97 97125Roik TomaszMM4-Szczucinbiegam dla basi00:06:3000:33:47
#98 98110Podlasek PatrycjaKK2-DĘBICA00:06:3500:34:16
#99 9927Gorzkowska BeataKK3-Kamionka Wielka00:06:3500:34:16
#100 100158Zapart RafałMM2-Koszyce wielkie00:06:3700:34:22

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności