Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVII Bieg Elżbiety Garduły

Wyniki - 11 lipca 2021, Korzybie

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144Kujawski GrzegorzPUCKLKS Ziemi Puckiej1-197800:36:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !282Sokolowski RyszardSLUPSKJW 57182-198700:36:43
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3111Piotraschke PawełSŁUPSKAML Słupsk,Szkoła Policji Słup3-197900:37:16
#4 412Ebel GrzegorzNOŻYNKOLęborski Klub Biegacza im.Brac4-199700:38:15
#5 571Pytlak MichałSIEMIANICE7 Brygada Obrony Wybrzeża5-199100:38:57
#6 696Went JakubŁEBA6-198100:38:58
#7 723Gułaj ArturLEGNICAbiegamzpasją7-197700:40:00
#8 824Guzowski DenisSŁUPSKPrawie jak Hermes8-199500:40:12
#9 955Mielewczyk ŁukaszCHARBROWOLKB im BRACI PETK9-198700:40:55
#10 10112Waszczuk TomaszSZCZECINWASZCZUK TEAM10-198000:41:15
#11 1160Muszak ŁukaszBYTÓWLKB im BRACI PETK11-199100:42:38
#12 1276Rusin LeszekLĘBORKLKB im BRACI PETK12-198300:42:39
#13 1310Duda GrzegorzBUKÓWKABest Beasts13-197900:42:48
#14 1418Gawron PiotrKOSZALINTALEX BORZYTUCHOM14-199400:43:05
#15 1588Szopiński TomaszNACMIERZKB Bryza Postomino15-198300:43:20
#16 1665Pieniążek JakubLĘBORKLęborski Klub Biegacza im.Brac16-200400:43:34
#17 1762Osowski MichałCHOJNICEFlorian Chojnice17-199300:43:39
#18 1889Szyło MichałSZCZECINEKLKB im BRACI PETK18-198300:43:47
#19 1946Kułakowski ArturCHOJNICEFlorian Chojnice19-197700:44:20
#20 20101Witkiewicz ErykBIAŁOGARDKb 10 Bialogard20-197600:44:34
#21 21100Wirkus LukaszSZCZECINEKLKB im BRACI PETK21-198800:44:38
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2299Wirkus AntoninaSZCZECINEKLKB im BRACI PETK-1198500:44:38
#23 239Czupa OskarBARCINO22-200200:44:46
#24 24109Żylicz PawełSŁUPSKSTOPA Słupsk23-199300:45:07
#25 25105Zdaniukiewicz GrzegorzKAWCZEMTS HAMER Miastko24-198900:45:12
#26 26117Gajlewicz DominikTRZEBIELINOMTS HAMER Miastko25-198600:45:17
#27 2736Kisielewicz KrzysztofKORZYBIEKorzybskie rekiny26-199000:45:23
#28 2814Elendt TomaszTUCHOMIE27-199000:45:55
#29 298Czaja AndrzejŁĘCZYCE28-196300:46:04
#30 30110Jakubek PatrykBYTÓWRuntastyczni Team Bytów29-199700:46:28
#31 3148Leszczyński DawidMIASTKO30-199600:46:38
#32 3257Moroń JarosławWODNICAUSB Ustka31-198000:47:06
#33 3343Kubiś PawełSZCZECINEK32-198800:47:32
#34 3467Piłczyński PawełWIDZINO33-198900:47:33
#35 3511Dziadczyk KrzysztofCHOJNICEflorian34-196000:47:44
#36 36103Yaltushenka VitaliSZCZECIN35-198800:47:47
#37 3779Skępiec AdamSŁUPSKCoco jambo i do przodu -)36-197800:47:52
#38 38108Żurawik PiotrKĘPICEKORZYBSKIE REKINY37-197000:47:56
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3974Ruchlewicz NataliaSZTUM-2199400:48:54
#40 4042Kowalczyk SewerynSZCZECINEKTeam Biegowy Szczecinek38-199300:49:16
#41 4121Grachel DarekKĘPICEZ_perspektywy_biegu39-199000:49:22
#42 4277Ruszczyński ŁukaszSŁUPSKWT Słupsk40-198400:49:43
#43 435Chudy HenrykSŁAWSKOK S Olszewski i synowie41-195500:49:49
#44 4428Horbacz GrzegorzSŁUPSK42-197300:50:00
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4539Kluczewska EmiliaBYTÓWRuntastyczni Team Bytów-3198400:50:11
#46 4629Iwaniec DariuszSIERAKOWOBiegolas Koszalin43-197500:50:17
#47 472Andryskowski ZdzisławLĘBORKKolarz-Pol44-197000:50:31
#48 4897Wielgat ŁukaszPIENKOWOKB Bryza Postomino45-198600:50:37
#49 4968Piłczyński ZbigniewSŁUPSK46-196300:50:40
#50 5053Metel IzabelaBYTÓWRuntastyczni Team Bytów-4197900:51:33
#51 5152Mazurek MarcinBARCINOXXX47-198000:52:01
#52 5264Pękała PiotrKOSZALINSP Manowo/SOSW Koszalin48-197100:52:02
#53 533Bielińska IwonaKOSZALINRozbiegany Koszalin-5197600:52:45
#54 544Bieliński MichałKOSZALINRozbiegany Koszalin49-197700:52:45
#55 5516Gaweł ZbigniewSŁUPSKPOMERIDERS Słupsk50-195600:53:17
#56 5678Salamonik PiotrSŁUPSK51-196600:53:38
#57 5727Herman KarinaSŁUPSK-6197200:53:40
#58 5847Kwaśniak ZdzisławSŁUPSK3 Fale Team52-196000:53:56
#59 5966Pilarska KlaudiaLĘBORKLKB im BRACI PETK-7199100:54:13
#60 60124Nachyła PiotrSŁUPSKSTOPA Słupsk53-197100:54:23
#61 61115Keslinka PiotrGDAŃSK54-197800:54:31
#62 6226Hamulak DariuszBIAŁOGARD55-196400:54:37
#63 6330Jaros AdamKRĘPA SŁUPSKA56-197500:54:38
#64 6454Michalak JacekSZCZECIN57-196300:55:12
#65 6575Rudnik JerzyCHOJNICEFlorian Chojnice58-195200:55:28
#66 6684Spisak DariuszSŁUPSK59-196700:55:42
#67 6773Rokuszewski PiotrNIEWIEROWOApator Telemetria60-198900:56:18
#68 6819Gosławski StanisławKĘPICE61-195900:56:37
#69 6913Eikmann DarekLĘBORKLKB im BRACI PETK62-198200:56:50
#70 7050Maciejczyk MateuszMIASTKO63-199000:57:05
#71 7181Smoliński KrzysztofGŁOBINOSmolinscy TEAM64-197800:57:24
#72 7291Śrutkowski SylwesterSZTUM65-199100:57:35
#73 736Cieślak GrzegorzKOŁOBRZEG66-198200:58:28
#74 7417Gaweł IzaSŁUPSK-8198900:58:50
#75 7592Treder MarianŁOSINOTeam Treder67-196500:59:01
#76 7693Treder WojciechŁOSINOTeam Treder68-199300:59:02
#77 7785Strzelecki ZbigniewKORZYBIEKORZYBSKIE REKINY69-195600:59:20
#78 7898Winkowski AndrzejKĘPICE70-196200:59:30
#79 7945Kulczyk KatarzynaSŁAWSKOKB Bryza Postomino-9198200:59:55
#80 8095Waszak KarolKĘPICEKORZYBSKIE REKINY71-198901:00:13
#81 81113Łożyński JacekCHOJNICEFlorian Chojnice72-197001:00:29
#82 8240Kmiecik PawełKRĘPA SŁUPSKAApator Telemetria73-198201:00:57
#83 83125Sobczyk PatrykBIERKOWOApator Telemetria74-199001:00:58
#84 8438Klimczak AgnieszkaSIEMANICEBBL Słupsk-10197201:01:00
#85 8522Grachel JustynaKĘPICEApator Telemetria-11199301:01:41
#86 8680Skrzypiec KrzysztofSŁUPSKPomeriders Słupsk75-198101:02:35
#87 8770Puścian KrzysztofMANOWOSP Manowo76-197401:03:25
#88 88123Kępka KarolinaSŁUPSKSTOPA Słupsk-12197501:03:55
#89 8951Malek AndrzejKOŚCIERZYNAatlas77-195101:04:21
#90 9041Konkel JoannaSŁAWNOMKS "Święc" Sławno-13196601:04:45
#91 9135Kik AndrzejGDAŃSKNie Marnuj Tlenu78-194701:05:13
#92 92102Woźniak DariuszSŁAWNO79-197001:05:45
#93 9372Rahoza SzymonSIEMIANICEAnanaski Trzy Fale80-198301:06:13
#94 94107Żmija KarolinaLĘBORKLKB im BRACI PETK-14198101:06:13
#95 95119Klejdysz BeataSŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNERS-15197401:06:19
#96 9632Juszczak KrzysztofKOSZALIN81-195401:06:21
#97 9731Jaworski RobertPIESZCZKB Bryza Postomino82-197601:06:42
#98 98122Nowak MarekDARŁOWODarłowskie Charty83-198601:08:15
#99 99121Nowak WioletaDARŁOWODarłowskie Charty-16199101:08:16
#100 10037Klimczak JustynaBYDGOSZCZFLORIAN CHOJNICE-17198201:08:24

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności