Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bydgoski Festiwal Biegowy PKO

Wyniki - 17 września 2021, Bydgoszcz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wietecki ŁukaszPoznańOŚ AZS PoznańM3500:17:0700:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Pawłowski TomaszZielonkaM2500:17:0900:00:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mikielski DanielOlsztynekM3000:17:1900:00:12
#4 4Filipiak JakubOsiek nad NoteciąKlub Biegowy TSK Orzeł OsiekM2500:17:2200:00:15
#5 5Małecki JakubBydgoszczBydgoskie OkonieM4000:17:4200:00:35
#6 6Łopuszyński KrzysztofBydgoszczLange Tri COACHM3500:17:4900:00:42
#7 7Kensik ŁukaszTucholaMlks tucholanka tucholaM2500:18:0900:01:02
#8 8Siwiak FilipGdańskM2500:18:1100:01:04
#9 9Burdanowski AdamBydgoszczM3500:18:2400:01:17
#10 10Koryl JacekOsielskoM4000:18:3100:01:24
#11 11Sobieralski RafałBrzoza BydgoskaRAFO TEEMM4500:18:3400:01:27
#12 12Poznański SzymonBydgoszczM3000:18:3700:01:30
#13 13Gołembiewski MarekBydgoszczM4500:18:4200:01:35
#14 14Maćkowski MaciejBYDGOSZCZUpsBydoszcz/TEAMOCHALM3500:18:4200:01:35
#15 15Rychter KarolNiemczTHE RYCHTERSM4500:18:4400:01:37
#16 16Sawiełajc JakubBydgoszczFUJI KRYSPORT TEAMM1600:18:4600:01:39
#17 17Koliński DawidNakło nad NoteciąSkra Paterek Sekcja BiegowaM3000:18:5300:01:46
#18 18Sztenderwicz Rafał00:18:5500:01:48
#19 19Mendel PatrykBydgoszczIRON TEAM Tomasz Marcinek/SLA Polonia BydgoszczM2500:19:0000:01:53
#20 20Kotula SławomirBydgoszczGLSM3000:19:0800:02:01
#21 21Misiaszek JakubToruńVege RunnersM3000:19:1700:02:10
#22 22Skrzeczewski BartoszBydgoszczM3000:19:2100:02:14
#23 23Sobczak MarcinŻołędowoTeam KaraśM4500:19:2200:02:15
#24 24Olchawa PiotrChelmza-M5500:19:2700:02:20
#25 25Kilijańczyk PiotrNeklaWisła FordonM4000:19:2900:02:22
#26 26Maliszewski ŁukaszMaksymilianowoM1600:19:2900:02:22
#27 27Talma ŁukaszGrudziądzParkrun GrudziądzM3000:19:2900:02:22
#28 28Dziegielewski Paweł87-134Tata KazikaM3500:19:3400:02:27
#29 29Telejko ŁukaszBydgoszczRun BydgoszczM2500:19:4200:02:35
#30 30Gołata WojciechDąbrowa ChełmińskaAkademia Mistrzów SportuM4000:19:4600:02:39
#31 31Samerek DariuszToruńMarmel ToruńM4000:19:4600:02:39
#32 32Umiński RobertBydgoszczUmisieM4000:19:4600:02:39
#33 33Kulczyk MarcinGdyniaUltra Way TeamM4000:19:5000:02:43
#34 34Zająkała WojciechBydgoszczM2500:19:5200:02:45
#35 35Korecki AndrzejMurowaniecM4500:19:5300:02:46
#36 36Olkowski DamianKowalewo PomorskieBIG BULLS KOWALEWOM2500:19:5800:02:51
#37 37Tomczyk AgataBYDGOSZCZSLA POLONIA BYDGOSZCZK3000:19:5800:02:51
#38 38Balcerek MateuszBydgoszczGASTRO SZEF USŁUGI GASTRONOMICZNEM3500:20:0200:02:55
#39 39Winiecki PatrykBydgoszczM3500:20:0300:02:56
#40 40Fuz MarekBydgoszczKABEL TEAM BYDGOSZCZM5000:20:0400:02:57
#41 41Kazieczko JakubBydgoszczM2500:20:1100:03:04
#42 42Domisiewicz MichalBydgoszczM2500:20:1700:03:10
#43 43Kwiatkowski MarcinToruńKwiatkowscyTeamM4500:20:1700:03:10
#44 44Zbierzchowski KrzysztofBydgoszcz00:20:1700:03:10
#45 45Dybowski TomaszLublinparkrun Ogród Saski, LublinM4000:20:2200:03:15
#46 46Romanowski MichałBydgoszcz4 MAM3500:20:2400:03:17
#47 47Chodkiewicz TomaszBydgoszczGardenFlora MTB TeamM4000:20:2600:03:19
#48 48Ignaczak JarosławBydgoszczKabel Team BydgoszczM4000:20:2600:03:19
#49 49Szafrański MaciejPoznań#biegiemwlasM3000:20:2600:03:19
#50 50Jastrzębski KrzysztofToruńMASTERS TORUŃM4500:20:2800:03:21
#51 51Matern AndrzejŚwieciePGB Sportowa PaczkaM4500:20:2800:03:21
#52 52Gawlik WojciechBydgoszczM4000:20:2900:03:22
#53 53Lipkowski PiotrBydgoszczM2500:20:3100:03:24
#54 54Karczmarczyk MateuszBydgoszczM3500:20:3200:03:25
#55 55Partyka RafałFORDONM4000:20:3400:03:27
#56 56Stasiewicz FilipBYDGOSZCZSpójnia Białe BłotaM3000:20:3400:03:27
#57 57Dering TomaszBydgoszczBydgoskie żółwieM4000:20:3900:03:32
#58 58Szulc AndrzejŁochowoEltra w bieguM4500:20:4000:03:33
#59 59Klinowski RadosławBydgoszczGalacticaM3500:20:4100:03:34
#60 60Paszkowska MarcelinaWarszawaK3500:20:4400:03:37
#61 61Drociak MichałBydgoszczOSG Osowa Góra RunnerM4000:20:4600:03:39
#62 62Krupa PiotrBydgoszczWoodrunM4000:20:4600:03:39
#63 63Spryszyński MichałBydgoszczTRIRODZINKAM3000:20:4600:03:39
#64 64Waldowski DanielBydgoszczM2500:20:4800:03:41
#65 65Dombrowski PatrykBydgoszczM3000:20:4900:03:42
#66 66Durałek AndrzejPruszczM4500:20:4900:03:42
#67 67Kruszka ŁukaszBydgoszczK.S. TRI BE.RM4000:20:5000:03:43
#68 68Skorecki OlekBYDGOSZCZM3000:20:5100:03:44
#69 69Betlewski SzymonPruszczKU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKAM1600:20:5300:03:46
#70 70Szymczak MaciejSicienkoAktywna BydgoszczM5000:20:5300:03:46
#71 71Brzuchalski MateuszBydgoszczM3000:20:5400:03:47
#72 72Wiśniewski KrzysztofInowrocławM4000:20:5500:03:48
#73 73Łuczak PawełBydgoszczTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM5000:20:5600:03:49
#74 74Bethke JakubBydgoszczM3000:20:5800:03:51
#75 75Pisarski IgorBydgoszczM2500:21:0600:03:59
#76 76Szczepaniak CezaryBydgoszczM4500:21:0900:04:02
#77 77Kura ArkadiuszBydgoszczM3500:21:1000:04:03
#78 78Wujek MagdalenaBydgoszczK3500:21:1000:04:03
#79 79Peek KrystianGdanskSpeed4Fit EMSM4500:21:1500:04:08
#80 80Pieczka MarcinBysławANTIDOTUMM3000:21:1700:04:10
#81 81Walkowiak PawełBydgoszczM2500:21:2000:04:13
#82 82Czajkowska SylwiaBydgoszcz#żółtokrólewscyK4000:21:2200:04:15
#83 83Moroszczak BogumiłBydgoszczPGB Sportowa PaczkaM4500:21:2300:04:16
#84 84Pawlik StanisławOsielsko#Grupa biegowa AmatorM5500:21:2300:04:16
#85 85Skrzypiński MarekWierzchucin KrólewsM3500:21:2600:04:19
#86 86Lewandowski JanMogilnoMogilno TeamM4500:21:2700:04:20
#87 87Małacha DawidŻninKU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKAM2500:21:2800:04:21
#88 88Winklewski TomaszBydgoszczPGB sportowa paczkaM3000:21:2800:04:21
#89 89Butrym PiotrBydgoszczM4000:21:2900:04:22
#90 90Kapusniak KapusniakBydgoszczTAK DLA TRANSPLANTACJIM4500:21:3300:04:26
#91 91Sak JoannaInowrocławBIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWK3000:21:3300:04:26
#92 92Konwiński DanielSzubinSelekcja NaturalnaM3500:21:3500:04:28
#93 93Jarmuż AdamBydgoszczAJ TEAMM3500:21:4000:04:33
#94 94Ważyński ŁukaszBydgoszczM3500:21:4700:04:40
#95 95Wolski TomaszMyślęcinekBydgoszcz Triathlon TeamM3000:21:4700:04:40
#96 96Kozłowska MagdabydgoszczK1600:21:4800:04:41
#97 97Jarząbek SławomirBydgoszczTruchtacz. plM3500:21:5300:04:46
#98 98Gwiazdowski Krzysztof GwiazdowsBydgoszczM4000:21:5800:04:51
#99 99Okoński JarosławBydgoszczM3500:21:5800:04:51
#100 100Zabrocki Adam63M4000:21:5800:04:51

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności