Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego

Wyniki - 20 listopada 2021, Słowino

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Bagrowski Tomasz-1POLRadość Biegania00:36:4600:03:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !252Kępka Adrian-2POL@kepka_Na_Trasie D 100:37:2300:03:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 325Rudnikowski Maciej-3POLDarłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl00:38:1400:03:49
#4 4119Duda Grzegorz-4POLBest Beasts00:38:4900:03:53
#5 516Wilczewski Krzysztof-5POLKB SPOKO Sławno00:39:1400:03:55
#6 6145Walczak Paweł-6POLKoszalin00:39:4900:03:59
#7 7115Szopiński Tomasz-7POLKB BRYZA POSTOMINO00:39:5500:04:00
#8 840Jakubek Patryk-8POLRuntastyczni Team Bytów00:40:2900:04:03
#9 9143Pick Tomasz-9POLBiegolas Koszalin/ Korona00:40:5600:04:06
#10 10112Rosiak Damian-10POLKB SPOKO Sławno00:41:0000:04:06
#11 1194Skorupski Robert-11POLStopa Słupsk00:41:1100:04:07
#12 12111Witkiewicz Eryk-12POLBiałogard00:41:2100:04:08
#13 13132Grzesik Eugeniusz-13POLstrażak sam/KMPSP Koszalin00:41:2200:04:08
#14 1410Jabłoński Tomasz-14POLKB SPOKO Sławno00:41:3600:04:10
#15 152Huruk Jan-15POLOrw Słowiniec Poddąbie00:41:4700:04:11
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16125Merda Katarzyna1-POLMts Hamer00:42:0000:04:12
#17 1724Smołuch Marcin-16POLKB BRYZA POSTOMINO00:42:1300:04:13
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18105Zatoń Olga2-POLBiegaj z Mańkiem Team00:42:2400:04:14
#19 1951Turczyn Tomasz-17POLSławno00:42:4000:04:16
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2090Kończak Magdalena3-POLSzczecineccy Biegacze00:42:4900:04:17
#21 2164Lecki Mateusz-18POLSzczecineccy Biegacze00:42:4900:04:17
#22 2219Krukowski Błażej-19POLKB SPOKO Sławno00:43:2400:04:20
#23 23148Chruszcz Mateusz-20POLKB BRYZA POSTOMINO00:43:4400:04:22
#24 2466Żurawik Piotr-21POLKępice00:43:5400:04:23
#25 25137Merda Piotr-22POLMts Hamer00:44:1900:04:26
#26 26139Leśniewski Daniel-23POLDrużyna L00:44:3100:04:27
#27 274Właśniak Łukasz-24POLMowi Running Team00:44:5500:04:29
#28 2896Paweł Sadowski-25POLStopa Słupsk00:45:0300:04:30
#29 2928Nieckarz Krzysztof-26POLKB SPOKO Sławno00:45:0900:04:31
#30 306Cieśelski Damian-27POLBryza postomino00:45:1200:04:31
#31 3177Jankowski Grzegorz-28POLPozytywnie nakręcony00:45:1600:04:32
#32 3247Rupnik Janusz-29POLKB Maraton Turek00:45:4200:04:34
#33 3374Nowodworska Justyna4-POLRuntastyczni Team Bytów00:45:4200:04:34
#34 3434Gawęda Emil-30POLDarłowskie Charty D 200:45:4800:04:35
#35 3526Treder Marian-31POLTeam Treder00:45:5000:04:35
#36 3673Sidor Mariusz-32POLANANASY Z 3FAL00:45:5500:04:36
#37 37100Gaweł Zbigniew-33POLPOMERIDERS Słupsk00:46:0000:04:36
#38 3842Kluczewska Emila5-POLRuntastyczni Team Bytów00:46:0800:04:37
#39 3917Wierzbicki Sylwester-34POLDarłowskie Charty D 300:46:2400:04:38
#40 4097Szlachetka Piotr-35POLBBL Słupsk00:46:2900:04:39
#41 41103Nowak Jacek-36POLBoleszewo00:46:5300:04:41
#42 4231Motykowska Ksenia6-POLKB SPOKO Sławno00:46:5900:04:42
#43 4314Wielgat Łukasz-37POLKB BRYZA POSTOMINO00:47:1800:04:44
#44 4422Pękała Piotr-38POLSP Manowo/SOSW Koszalin00:47:2100:04:44
#45 4544Kaczmarek Marta7-POLKB SPOKO Sławno00:47:2600:04:45
#46 4635Gostomczyk Krzysztof-39POLKB SPOKO Sławno00:47:2700:04:45
#47 4795Jacek Jacek-40POLStopa Słupsk00:47:4800:04:47
#48 4871Harbutiak Monika8-POLCisowo D 400:47:5100:04:47
#49 49121Bednarska-Baran Anna9-POLKoszalin00:47:5400:04:47
#50 50106Usowicz Łukasz-41POLSłupsk00:48:0200:04:48
#51 5175Dyśko Wojciech-42POLSłupsk00:48:1400:04:49
#52 5215Micerski Tomasz-43POLTKKF KOSZALIN00:48:2100:04:50
#53 5379Krawczuk Szymon-44POLDarłowskie Charty D 500:48:3000:04:51
#54 5457Wilkowski Krzysztof-45POLFor-Rest-Run Koszalin00:48:4200:04:52
#55 5530Antosiak Grzegorz-46POLSłupsk00:48:5300:04:53
#56 5682Tomczak Dominik-47POLW.P.K. Słoń Team00:49:0700:04:55
#57 575Żukowski Łukasz-48POLKoszalin D 600:49:2300:04:56
#58 5854Kargul Jacek-49POLNight Runners Słupsk00:49:4100:04:58
#59 5955Metel Izabela10-POLRuntastyczni Team Bytów00:49:4300:04:58
#60 60138Duszkiewicz Karol-50POLKrupy D 700:49:4900:04:59
#61 6199Ordak Sławomir-51POLSamsobie D 800:49:4900:04:59
#62 6261Kusnierz Julia11-POLMitcham00:49:5300:04:59
#63 6343Kilar Tomasz-52POLKoszalin00:50:0100:05:00
#64 64134Grygorowicz Marta12-POLBiegam Bo Lubię Słupsk00:50:0500:05:00
#65 6513Kamelski Piotr-53POLKB SPOKO Sławno00:50:0600:05:01
#66 6656Woźniak Dariusz-54POLwww.limo300C.com00:50:5600:05:06
#67 67124Kasprzyk Bogdan-55POLKM PSP KOSZALIN00:50:5600:05:06
#68 68149Litwin Basia13-POLSTOPA Słupsk00:50:5700:05:06
#69 6959Kowalczyk Piotr-56POLFor Rest Run00:50:5700:05:06
#70 7046Szyszkowski Tomasz-57POLFor-Rest-Run Koszalin00:51:0500:05:06
#71 7112Wojniusz Kamila14-POLFeifer Team00:51:1700:05:08
#72 7270Zielińska Marzena15-POLSlupsk00:51:2000:05:08
#73 7338Sala Łukasz-58POLWilla Blanka00:51:2100:05:08
#74 7450Marek Piotr-59POLDarłowo00:51:2200:05:08
#75 7527Kulczyk Katarzyna16-POLBryza Postomino00:51:2500:05:08
#76 76109Jasieniecki Piotr-60POLKP ZEFIR WYSZEWO00:51:5600:05:12
#77 7733Pryzwan Karolina17-POLRusko D 900:52:2100:05:14
#78 78101Kowalczyk Krzysztof-61POLOSiR Sławno00:52:3400:05:15
#79 79102Kowalczyk Aleksandra18-POLSławno00:52:3600:05:16
#80 80107Rzeczkowska Edyta19-POLSławno D 1000:52:3700:05:16
#81 8153Tomczyk Mateusz-62POLKB SPOKO Sławno00:52:4400:05:16
#82 82127Rawski Jarosław-63POLSTOPA Słupsk00:52:4700:05:17
#83 83116Dąbrowski Maciej-64POLDarłowo00:52:5100:05:17
#84 8420Kęsik Agnieszka20-POLŚwiat Płytek U Kryspina00:52:5400:05:17
#85 85128Bednarczyk Arkadiusz-65POLStopa Słupsk00:52:5700:05:18
#86 86120Majsiuk Agnieszka21-POLKoszalin00:53:1000:05:19
#87 87118Milczarek Rafał-66POLZgierz00:53:1700:05:20
#88 88117Drzewiecka Justyna22-POLDarłowskie Charty D 1100:53:1800:05:20
#89 89129Marchewka Emil-67POLLKS Zantyr Sztum00:53:3000:05:21
#90 90135Grygorowicz Tomasz-68POLBiegam Bo Lubię Słupsk00:53:3300:05:21
#91 9123Bobryk Joanna23-POLSzczecineccy Biegacze00:53:3300:05:21
#92 9276Sobolewski Tomasz-69POLBBL Słupsk00:53:3300:05:21
#93 9336Szafirski Marek-70POLBiegam Bo Lubię Słupsk00:53:3300:05:21
#94 94136Kozłowiecki Waldemar-71POLTKKF KOSZALIN00:53:3500:05:22
#95 95144Szkatulski Tomasz-72POLDarłowskie Charty00:53:5200:05:23
#96 9637Jaworski Robert-73POLKB BRYZA POSTOMINO00:53:5400:05:23
#97 977Paduch Dominika24-POLGdańsk00:54:0600:05:25
#98 9863Maj Agnieszka25-POLSławno00:54:2100:05:26
#99 998Kania Brajan-74POL–/Biegam Bo Lubię Słupsk00:54:4600:05:29
#100 100141Bakalarz Adam-75POLREHA OMT00:54:5700:05:30

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności